Tatil Özel

Türkiye Haritası konusuna en fazla ihtiyaç duyanlar arasında tatilcilerde yer almaktadır. Özellikle tatil dönemlerinde İnternet üzerinden yaptıkları rezervasyonların otele gidişlerde bir haritaya ihtiyaçları vardır. Bu bakımdan tatilcilere özel bir yapıya da site içerisinde yer vereceğiz.

Tatilcilere Özel Mantalite

Özellikle son 3 yılda turizm alanında ki tecrübelerimizin en güzel yanlarından sizlere bahsedeceğiz. Bir otel seçme konusunda hala karar verememiş kişiler için uzun araştırmalar ile oluşturduğumuz favori listemizden bahsedip bu otellere online rezervasyon gerçekleştirilmesine de olanak sağlayacağız. Turizm alanında – Türkiye Haritası konusunu ayrı düşünmek zaten bir hata olacaktır.

5871764

Belli konularda içeriğimizi geliştirirken bu içerik ekleme konusunda tatilcileride mutlaka düşünüp ona göre içeriğimizede şekil veriyoruz.  Özellikle KM Hesaplama ile başladığımız bu uygulamalar yol kameraları ve genel haritalar ilede devam ediyor.

Online Rezervasyon Yapabileceksiniz

Booking şirketi ile anlaşan grubumuz artık online rezervasyonlarda Avrupa pazar lideri garantisi ile işlem yapıyor. Bu işlemlerinde full müşteri dostu sistem kullanan firma Turkey Tour desteği ile de birleşiyor. Tamamen şeffaf olan çalışmalarla ileride sizlerde Turkiyeharitasi.gen.tr üzerinden ulaşabileceksiniz. Tavsiye listemizde ki 10 otelin rezervasyon yapılabilmesine olanak sağlayan sistemi ile tanışacak ve sitemiz üzerinden online rezervasyon yapabileceksiniz.

0 0 votes
Article Rating