Ödev Yapanlar

2009 – 2010 ders yılının başlaması ile birlikte bu sene ödev konusunda içeriğimizi de İnternet üzerinde bulunan en geniş içeriğe eriştirmeye çalışıyoruz. Sitemizin açılış ilkesi olan “milyonlarca dakika kurtarmak” hedefi uğrunda öğrencilerin dakikalarıda bunlar arasında ki en değerlileridir.

Henüz sitemizin çok genç olmasından kaynaklı tam istediğiniz bir içerik konusuna erişemediğinizi biliyoruz. Fakat araştırmalarımız ve notlarımız arasında sizler için en ideal içeriği oluşturmak vardır.

Hangi konular sizlerin derslerde işinize yarayacak ve hangi konular ödeviniz olabilecek bunlar başlıklar halinde listelendikten sonra her bir konu hakkında detaylı bir arşiv oluşturacağız. Bu konuda da Türkiy Haritası Editörleri çok hevesli olduğunu söyleyebilirim.

Kaynak Gösterilmelidir

Turkiyeharitasi.gen.tr içerisinde bulunan tüm konular turkiyeharitasi.gen.tr ‘ye özeldir. Altında kaynak gösterilmeyen tüm yazılarıda Türkiye Haritası Editörleri turkiyeharitasi.gen.tr ‘ye bağışlamışlardır. Sizler sitemiz üzerinden aldığınız tüm konularda kaynak gösterilmesine dikkat ediniz. Nitekim kaynak göstermesenizde taktir sizindir, açılış ilkesi olarak sitemizi büyütmekten daha çok “milyon dakikayı” kurtarmak vardır.

Son : Aklınızda ki sorularda bize iletişim ( https://www.turkiyeharitasi.gen.tr/iletisim/ ) linkini kullanarak sorabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating