Sevgili öğrenciler merhaba, eğlenerek öğrenmeye Türkiyemiz üzerinde gelecek hayatımızda bizlere yardımcı olacak bilgilere ulaşmaya devam ediyoruz. Bir öğretmen olarakta bu eklemelerimiz devam edecek. Bu kısımda da sizler için hangi bölgede hangi tarım ürünü yetiştiriliyor konusunda bilgilerinizi analiz etmenizi istiyoruz. Çünkü; bu durum sizlerin tüm hayatınızda mutlaka işinize yarıyacak konudur.

Nasıl Oynanmaktadır : Karşınızdaki haritanın alt kısımında bulunan tarım ürünlerinin en fazla yetiştirildiği bölge üzerine bırakarak tarım ürünlerini alt kısımda azaltmaya devam edebilirsiniz. En sonunda hiç tarım ürünü kalmayacak şekilde uygulamamızı bitirebilirsiniz.

Harita çok küçük geldi dediğinizi duyar gibiyim. O zaman burayı tıklayıp tam ekranda oynayabilirsiniz.

3.7 10 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Arjhen
Arjhen
7 yıl önce

Hasan Hfcseyin ORHAN diyor ki:26.04.1991 tahirinden 22 gfcnlfck Bağkurum var. 92 tahirinde 15 gfcnlfck isteğe bağlı sigortam var. 93 tahirinde de yine 15 gfcnlfck isteğe bağlı sigortam var. 94 tahirinden beri de tarım sigortası yatırmaktayım. 91,92,93 tarihlerindeki boşlukları yatırılaraktan ve 89 tahirinde askerliğimi yaptım. Askerliğimi bore7lanaraktan sigortalılık tarihim 89 yılını gidermi? Giderse ne zaman emekli olabilirim? Saygılarımla arz ederim