Çarşamba, Mayıs 8, 2024
Ana SayfaŞehir RehberleriŞehir Rehberleri Konusu

Şehir Rehberleri Konusu

Turkiyeharitasi.gen.tr olarak bir çok farklı kategoride içerik beslemeye ve Türkiye Haritası konusunda arşiv olma çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda onlarca makale ve içerik girişini sitemiz üzerinden editör kadromuzla yaptık. Daha neler ekleyebiliriz diye aramızda yaptığımız mülakatlarda “Şehir Rehberleri” konusununda sitemiz içerisinde yer vermeye karar verdik. Aynı zamanda “adres bulma” ve “telefon rehberi” gibi hizmetlerede site içerisinde yer verecegiz.

Sitemizi unutmamak adına lütfen CTRL + D tuş kominasyonundan yararlanarak, unutulmazlar arasına siteyi ekleyiniz. Aynı zamanda sitemize arama motorlarından da ulaşmak için “turkiyeharitasi.gen.tr” adresini kullanabilirsiniz.

Bizlere konu ve site geliştirme konusunda her hangi bir tavsiyeniz varsa http://www.turkiyeharitasi.gen.tr/iletisim/ bu kısımdan bizlere ulaşıp, önerilerinizi iletebilirsiniz. Turkiyeharitasi.gen.tr sizlere yardımcı olmak için açılmıştır.

0 0 votes
Article Rating
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Mezunu Dinç, Öğrencilere Faydalı Olabilmesi İçin Türkiye Haritası'nda Ders İçeriklerini Oluşturmaktadır.
RELATED ARTICLES

2 YORUMLAR

Subscribe
Bildir
guest

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
online
online
14 yıl önce

tum blogu okumaya oldukca iyidir

tuna
tuna
12 yıl önce

güçlüyüm ben

- Advertisment -

Most Popular