Türkiye haritaları konusunda çalışmalarımıza “İlçeler Haritası” paylaşarak devam ediyoruz. Türkiyemize ait harita 2018 yılına aittir ve tüm ilçeleri kapsar. İlçeler haritası sıklıkla yenilenmekte ve değişmektedir. Şu an için son güncel haritadır ve Tüm il ve ilçeleri içerisinde barındırır. Sevgili öğrenciler haritalarla ilgili bir bilgi eklemek veya düzeltme eklemek isterseniz yorumlar kısmından bizlere yorumlarınızı iletebilirsiniz.

Türkiye Mülki İdare Bölümleri Haritası

Harita ve İlçe Sınırları

Haritada ülkemize ait güncel ilçe sınırları yer almaktadır. Bu haritada İstanbul da yer almaktadır, fakat; oldukça alan küçük olduğu için kısıtlı bir gösterim sunmaktadır. Detaylı şekilde İstanbul İlçe Haritası sayfasında sizler için İstanbul’u paylaştık.

TEILEN
Önceki İçerikOsmanlı Dönemi Anadolu Haritası
Sonraki İçerikDünya Bitki Örtüsü Haritası
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Tüm öğrencilere merhaba, dersleriniz konusunda sizlere yardımcı olabilecek içerikleri sağlayıp sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizim hedefimiz ülkemizi tam ve doğru şekilde tanıtmaktır.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Türkçe UzmaniEnder Kaya Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ender Kaya
Ziyaretçi
Ender Kaya

2019 itibariyle Hakkari ilinin Şemdinli ilçesinden ayrılarak Derecik ilçesi kuruldu. Yeni mülki idare bölümleri haritanızı en kısa zamanda yayınlamanız dileğiyle iyi çalışmalar dilerim.

Türkçe Uzmani
Ziyaretçi
Türkçe Uzmani

Dahi anlamındaki -de ayrı yazılır.
Yanlış: “İstanbul’da yer almaktadır”.
Doğrusu: “İstanbul da yer almaktadır”