Perşembe, Mayıs 9, 2024
Ana SayfaDökümanlarAtlas Üniversitesi Hakkında Genel Bilgiler

Atlas Üniversitesi Hakkında Genel Bilgiler

Öğrenciler için öğretmen kadromuzla Turkiye Haritasi sitesi olarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz.  Uzunca bir süredir sitemizde Kara Harp Okulu nasıl okunur ve Kara Harp Okulu hakkında bilmeniz gerekenlerle ilgili detaylı incelemeler ve yönlendirmeler yapıyoruz. Bu yazımızda da Tıp fakültesi merkezi yetinde Türkiye’nin en büyük sağlık kuruluşlarından birine Medicine Hospital‘e ait olan Atlas Üniversitesini inceleyeceğiz.

Atlas Üniversitesi Nerede ve Kime Ait

Gelecek etkisi sloganı ile çalışmalarına başlayan Üniversite, eğitim kalitesi ve eğitmen kadrosuyla ilk olarak Türkiye daha sonrasında ise Dünya’da en iyi üniversiteler arasına girmeye çalışmakta. Üniversitenin genel merkezi İstanbul / Bağcılar’da bulunuyor. Aynı zamanda iştirak sahipleri Türkiye’nin öncü sağlık kuruluşu Medicine Hospital.

Üniversite Hakkında Genel

Üniversitenin kendi web siteleri atlas.edu.tr sitesidir. Siteleri üzerinden hemen hemen tüm önemli bilgilere ulaşılabilir haldedir. Tıp ve diğer sağlık merkezli fakülteler üniversitenin temelini oluşturur. Eğer sağlıkla ilgili bir alan seçim aşamasındaysanız Atlas Üniversitesi, Türkiye’de sizin için en iyi bir kaç seçenekten birisidir. Çünkü arkasında oldukça güçlü bir sağlık kurumu vardır.

0 0 votes
Article Rating
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Mezunu Dinç, Öğrencilere Faydalı Olabilmesi İçin Türkiye Haritası'nda Ders İçeriklerini Oluşturmaktadır.
RELATED ARTICLES
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular