Perşembe, Mayıs 9, 2024
Ana SayfaEğlenceZor Aşamalı Bir Oyun - Zigmond

Zor Aşamalı Bir Oyun – Zigmond

Zor ve aşamalı bir oyun daha. Zigmond efsanesi ile tanışmadıysanız şimdi tanışabilirsiniz. Sevgili öğrenciler bu oyunda analitik düşünme becelerileriniz üzerinde gelişme sağlayacaksınız. Aşama olarak bir kaç adım sonrasını düşünmeye çalışınız, analitik düşünme becerilerinizin yanı sıra yordama kabiliyetinizde de ilerleme olacağını göreceksiniz. Öğrenciler bu zor bir oyundur ve her aşamadan sonra gelen diğer aşamada daha da zorlaşmaktadır. Bir çok sonraki adımınızdan sonra ki adımlarıda hesaplayıp ilk adımı atınız. Uygulamayı şimdi hemen başlatmak için yazının devamına gidiniz.

Bu uygulamayı nasıl oynayacağını konusunda kısaca bahsedeyim. Uygulama biraz zordur ve aşamalıdır. Fare yardımıyla oynanmakadır. Yolunuz üzerinden engelleri kaldırarak, aşagıya inip yolunuza devam ediniz. Sevgili öğrenciler bu zekanızı geliştirecek uygulama hakkında daha fazla bahsedecek birşey yok. Bir kaç kez oyunu oynadığınızda sonuca nasıl ulaşabileceğinizi göreceksinizdir.

0 0 votes
Article Rating
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Mezunu Dinç, Öğrencilere Faydalı Olabilmesi İçin Türkiye Haritası'nda Ders İçeriklerini Oluşturmaktadır.
RELATED ARTICLES
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular