Perşembe, Mayıs 9, 2024
Ana SayfaDökümanlarTatil Panosu Yeni Nesil Tatil Portalı

Tatil Panosu Yeni Nesil Tatil Portalı

Şehir otellerinde lider olmak ve gezi rehberlerinde en geniş içeriği vermek amacıyla yola çıkan Tatil Panosu web sayfaları olarakta www.tatilpanosu.com adresini belirleyip çalışmalarına başlamışlar. Türkiye Haritası olarak genel ziyaretçilerimiz içerisinde fazlaca gezginler olduğunu bildiğimizden ötürü tatille alakalı içeriklere de sitemizde yer vermeye çalışıyoruz. Tatil Panosu ile Türkiye’nin bir çok iline güvenle online rezervasyon yapabileceğinizi unutmayın.

Tatil Panosu kendi sektöründe müşteri hizmetlerinde kalitesinin en iyi olmasına çalıştığı gibi otellerde de en uygun fiyatı vermeye çalışır. Bu konuda otel fiyat karşılaştırmalarında en uygun fiyatları verdiğini görebilirsiniz. Özellikle “Kuşadası, Kemer ve Alanya” Tatil Panosu’nun iddaalı olduğu yerledir.

Tatil Panosu ile online rezervasyonlarınızı güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Gezginler Temelli Gezi Rehberi Çalışmaları

Gezi rehberleri konusunca ülkemizde süre gelen ve süre giden bir eksiklik mevcut. Bu eksikliği yazar kadrosu ile gidermek isteyen Tatilpanosu ilk adımı “Yalova Gezi Rehberi” kısımıyla oluşturup üzerine neler ekleyebiliriz diye projeyi tamamen oturtma çalışması içerisindeler. Bu konuda ki tavsiyelerinizi yine iletişim kısımından kendilerine ulaştırabilirsiniz.

Gezginler için inceleme yaptıkları yörede mutlaka gezilmesi gereken yerleri de belirtmeyi unutmamışlar. Tatil Panosu kuşkusuz ki çıktıkları bu gezi rehberi çalışması ile Türkiye’de lider gezi, tatil ve otel rehberi olacakları belli. Tatil Panosu’nun daha önemli avantajı ise ailesi için en uygun fiyatı veriyor olmalarıdır. Tatil Panosu ailesinden olmanın ayrıcalıklarını aile ferdlerine tamamen hissettirme gayretindeler.

Tatil Panosu sadece tatil acentası veya gezi rehberi mantığı içerisinde bulunmadan bir çok organizasyonu içerisinde barındıran aynı zamanda birde içerisinde “Fırsat” mantığı güden bir çalışmadır. Nereye tatil yapacağını kararlaştıramayanlar içinde özel bir çok sayfa oluşturacaklardır. Nitekim zaten kültür turları kısmında da zaten bir çok tur yer almaktadır.

Web Sayfaları Kodlama Dili ve İşlevselliği

Siteleri ASP.Net dili ile kodlanmasından ötürü geliştirilebilir bir alt yapıya sahip. Fakat siteleri o kadar kalabalık ki tam olarak nereye nasıl gidileceği belli değil. Alt sayfalarına giriş olarak yeterli bir link sistemi bulunmuyor. Oteller kısımı örneğin ilk önce bölge ardından şehir ve ardından tatil bölgesine girilecek şekilde kullanışlı olsaydı daha iyi olurdu.

Sitelerine giriş için burayı tıklayabilirsiniz.

Yinede bu kolaylıkla düzeltilebilecek bir sistem olduğunu biliyoruz. Fakat 2011 yılı tatil dönemine bu şekilde girseler de gelecek yıl 2012 yazında daha gelişmiş bir sistemi kendilerinden bekliyoruz. Tatil Panosu web ve turizm kanadında ki güçlü kadrosu kuşkusuz ki Türkiye’nin turizm ile İnternet’i birleştiren gruplar arasında en iyilerden. Bu kadronun oluşturacağı web sayfanın sadece Türkçe İnternette en iyiler olmasını değil dünyada en iyi turizm portallarından birisinin olmasını bekleyebiliriz.

Diğer diller kısımında yapacakları yayınla dünya çapında gururumuz olacak bir projeyide çıkartacaklarına inanıyor ve o günü büyük bir özlemle bekliyoruz. Bu ilerledikleri yolda Turkiyeharitasi.gen.tr olarak kendilerine başarılar dileriz.

0 0 votes
Article Rating
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Mezunu Dinç, Öğrencilere Faydalı Olabilmesi İçin Türkiye Haritası'nda Ders İçeriklerini Oluşturmaktadır.
RELATED ARTICLES
Subscribe
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
- Advertisment -

Most Popular