Perşembe, Mayıs 9, 2024
Ana SayfaEğlenceTatilde.org Tatil Tavsiyesi

Tatilde.org Tatil Tavsiyesi

Turkiyeharitasi.gen.tr oluşumuna Tatilde.org editör kadrosundan bir kaç arkadaşın yogun istekleri üzeri kolları sıvamış ve insanlara yardımcı haritalar üzerinde çalışmalara başlamıştık. Bu alandaki proje eksiği ve saf şekilde yardımcısız harita sitelerine projeli ve yardımcı olmaya arzulu bir siteyle çıktık ve günümüze kadar bunuda başardığımızı düşünüyoruz. Yolun henüz çok başında olmamız ileriye umutla bakmamıza sebebbiyet vermektedir.

Tatilde.org Hakkında Çalışmalarımız

Turizmde eksik olan içeriğin giderilmesi ve incelenmemiş konuları incelemek amacıyla 2007 yılında Kuşadası’nda site kurucumuzun düşüncelerinde doğmuştur. Site kurucusunun projelendirmesiyle beraber Kuşadası’nda ki tatilinde bu projelendirmeye devam ederek aynı gün içerisinde “www.tatilde.org” web ismini kendi adına kaydetmiş ve aynı zaman diliminde çalışmalarınada başlamıştır.

Bilgi : Bir çok otel hakkında otel resimleri ‘de Tatilde içerisinde yer almaktadır.

İlk olarak kolları Kuşadası tanıtımları ile sitesini güzelleştirip büyütmüştüt. 2009 yılında editör alımlarına başlamış ve o günlerce eli kalemde olan bir çok turist rehberini sitesi kadrosuna dahil etmiştir. İnternet seyrine değerli bir çok makale ile kadro devamlı içeriğini genişletmiş ve büyütmüştür.

Makale hedeflerini 5.000 makale olarak belirlediğimizi Turkiyeharitasi.gen.tr takipcilerine duyurmak isterim. Bu konuda bazen neleri yazsak ki diye düşünmekteyi. Bu yüzden bize akıl vermek isteyenler lütfen tatilde iletişim kısmından departmanlardan birisi ile iletişime geçerek düşüncelerini bizlere ulaştırsınlar.

Site’ye ulaşmak için www.tatilde.org bağlantısını takip ederek giriş yapabilirsini.

0 0 votes
Article Rating
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Bülent Ecevit Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Mezunu Dinç, Öğrencilere Faydalı Olabilmesi İçin Türkiye Haritası'nda Ders İçeriklerini Oluşturmaktadır.
RELATED ARTICLES

1 Yorum

Subscribe
Bildir
guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Murat
Murat
13 yıl önce

NEHİR APART OTEL 02425127591 Türk aileler için alanyada tatil yapmak ve bir apart otelde kalmak en doğru ve yerinde karardır.çünki, bizim Türk aile yapımız kalabalıktır, otellerde küçücük odanın içine anne baba ile çocuklar balık istifi gibi sıkışmaya , yada iki ayrı oda tutup çocuklarımızdan uzak kalmaya yatkın aile yapımız yoktur.NEHİR apart otelimizde çok rahat ve güvenli şekilde iki ayrı odada konaklamak aile yapımıza uygun ve ev ortamında tatil yapmaya imkan sunar.bir yıl tatil hayal edipte yabancılar arasında yabancı kalmak, onlarla yemek kapma yarışı yaşamak, içeriğini bilmediğiniz ve çok ucuza verilen herşey dahil yemeklerini canınızdan çok sevdiğiniz ailenize yedirmek, ahlak ve… Read more »

- Advertisment -

Most Popular