Turkiyeharitasi.gen.tr olarak bir çok farklı kategoride içerik beslemeye ve Türkiye Haritası konusunda arşiv olma çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu bağlamda onlarca makale ve içerik girişini sitemiz üzerinden editör kadromuzla yaptık. Daha neler ekleyebiliriz diye aramızda yaptığımız mülakatlarda “Şehir Rehberleri” konusununda sitemiz içerisinde yer vermeye karar verdik. Aynı zamanda “adres bulma” ve “telefon rehberi” gibi hizmetlerede site içerisinde yer verecegiz.

Sitemizi unutmamak adına lütfen CTRL + D tuş kominasyonundan yararlanarak, unutulmazlar arasına siteyi ekleyiniz. Aynı zamanda sitemize arama motorlarından da ulaşmak için “turkiyeharitasi.gen.tr” adresini kullanabilirsiniz.

Bizlere konu ve site geliştirme konusunda her hangi bir tavsiyeniz varsa http://www.turkiyeharitasi.gen.tr/iletisim/ bu kısımdan bizlere ulaşıp, önerilerinizi iletebilirsiniz. Turkiyeharitasi.gen.tr sizlere yardımcı olmak için açılmıştır.

TEILEN
Önceki İçerikEski Türkiye Haritası
Sonraki İçerikİstanbul Yol Durumu
Sınıf Öğretmeni Tahir Dinç
Tüm öğrencilere merhaba, dersleriniz konusunda sizlere yardımcı olabilecek içerikleri sağlayıp sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizim hedefimiz ülkemizi tam ve doğru şekilde tanıtmaktır.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
tunaonline Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
online
Ziyaretçi
online

tum blogu okumaya oldukca iyidir

tuna
Ziyaretçi
tuna

güçlüyüm ben